در این مطلب قصد دارم در مورد فیلمی که تجربهتماشای آن را داشتم و تجربه شیرینی هم بود با شما همراهان وبلاگ صحبت کنم فیلم بکییک فیلم خارجی محصول سال 2020 آمریکا می باشد که داستانی پر فراز و نشیب و هیجانانگیزی در این فیلم شاهد هستیم در ادامه این مطلب با وبلاگ من همراه باشید

داستان فیلم بکی

داستان این فیلم یک داستان بسیار جذاب است که بادیدن این فیلم به یاد فیلم خاطره انگیز تنها در خانه میفتیم در این فیلم وقایعزیادی به وقوع میپیوندد که همین وقایع این فیلم را تماشایی کرده است و طرفدارانبسیاری به خود جلب کرده است از آنجایی کهتنها در خانه از نظر فنی و ژانری به عنوان "فیلم خانوادگی" تعریف شدهبود، 

ان شرور و فوکاهی این فیلم با ترکیبی از کبودی و برآمدگی موضعی با شکستیتحقیر آمیز از خانه فرار می کردند و در نهایت به چنگ قانون افتادند. فیلم بکی حالا سه دهه از فیلم تنها در خانه گذشتهو ما با فیلم بکی روبرو شده ایم.با وجود پتانسیل فراوان، بزرگترین مشکل فیلم بکیتصویری نازک و کاغذی است که اثر از یک نوجوان عصبانی با یک مادر سرطانی مرده ارائهمی دهد. شروع کار بد نیست و نوید اثری دلپذیر را می دهد، اما عدم شخصیت سازی و شخصیتپردازی مسیر پیش روی فیلم را تخریب می کند. داستان از این قرار است که بکی دختر ۱۳سالهِ غمگین و عصبی مادرش را از دست داده و رابطه درستی با پدرش نیز ندارد، در اینبین تعدادی نئو نازی(زندانی وحشی) نیز از زندان فرار می کنند تا کلیدی عجیب را پیداکنند و از قضا این کلید در خانه پدری این دختر جنگلی به نام بکی قرار دارد. این خطداستانی باعث می شود این دختر نوجوان به طرز بی رحمانه و با روش هایی که باعث میشود طرفداران آثار اسلشر به وجد بیایند، همه را سرگرم خشونتی بی معنی کند.

دانلود فیلم خارجی بکی

این فیلم در سایت هایبسیاری قرار گرفته است و در حال حاضر به صورت رایگان در معدود سایت ها در دسترساست که از نظر اخلاقی و حرفه ایی درست نمی باشد من این فیلم را از یک سایت دانلودفیلم خریداری کردم که قیمت مناسب آن نظر من را جلب کرد دانلودفیلم بکی در سایت مووی نما همانطور که میدانید بازار فیلم و دانلود فیلمبسیار داغ است وسایت های بسیاری در این زمینه فعالیت دارند در این بین برایمخاطبان این عرصه و طرفداران دانلود فیلم جدید بسیار لذت بخش است سایتی را پیگیریکنند که آرشیو کاملی از فیلم های متنوع ایرانی و خارجی را در خود جای داده است دراین قسمت قصد داریم سایت دانلود فیلم مووی نما را به شما معرفی کنیم و برخی از ویژگیهای این وبسایت را برای شما بنویسیم مووی نما دارای آرشیو کاملی از فیلم های خارجیو ایرانی است که شما می توانید به صورت دوبله شده و زیر نویس این فیلم ها را برایدانلود در آرشیو خود ذخیره کنید و خبر خوب در مورد این وبسایت وجود دسته ژانر بههمراه توضیحات مختصر در مورد فیلم و سریال های موجود است.

در مور فیلم بکی

فیلم ,بکی ,خانه ,سایت ,یک ,دانلود ,این فیلم ,در این ,در خانه ,است که ,فیلم بکی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

amosam nilurayanehf آثار اکرم احمدی kforosh وبلاگ مجله علمی آموزشی خبری تفریحی دیجی پست فیلم و سریال ایران فیلم دانلود آهنگ